İşyeri Güvenliği | netfox.com.tr
  • 444 0 732
  • destek@netfox.com.tr

Hırsızlık Alarmı

Netfox Security

Netfox Hırsız Alarm Sistemi ile Kaygılarınızdan Kurtulun!
Günümüzde hırsızlık ve diğer sosyal suçların artışı alarm ve güvenlik sistemlerine olan ihtiyacı artırmıştır. Her ne kadar bu tatsız olayların insanın başına gelme ihtimali düşük olarak görülse de alınan bireysel önemler bu girişimler için asla yeterli değildir. Doğru bir güvenlik sistemi edinmek sizi ve çevrenizdekileri tüm kaygılarınızdan kurtarır.
 

Sevdikleriniz güvende, içiniz rahat olsun.
Hırsız Alarm Sistemleri, ev ve iş yerlerinizi korumanızı ve güvende hissetmenizi sağlamayı amaçlayarak tasarlanmıştır. Hırsızlık suçları karşısındaki caydırıcı etkisi defalarca kanıtlanmıştır. İşyeri hırsız alarm sistemleri yaşayacağınız mal kaybı ya da can güvenliğinizi tehdit eden durumların önüne geçebilmenin en kolay ve güvenilir yoludur. Sevdiklerinizi ve kendinizi önemseyin.

Panik Butonu Mobil Uygulaması

Tek dokunuşla kendinizi güvene alın.
Mobil panik butonları, acil durumlarda tek bir dokunuşla acil durum sinyali vermenizi sağlayan güvenlik sistemleridir. Polis, ambulans ve itfaiye butonları sayesinde kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Acil bir durum anında veya ne yapacağınızı bilemediğiniz güvensiz bir anda panik butonları sayesinde güvenlik seviyenizi artırabilir, en kısa zamanda kontrol altına alınmasını sağlayabilirsiniz.
 

Sevdiklerinizden Uzaktayken Endişelenmeyin.
Panik butonları; hırsızlık durumlarında, işyerinizdeki yaşlı ve hasta insanların kontrolünde veya herhangi bir panik durumunda tehlikenin farkına varıp müdahale etmenize olanak sağlar. Olaylar karşısında yetkili güvenlik birimlerinin en kısa sürede sizin ve sevdiklerinizin yanınızda olmasını sağlayarak olası can ve mal kaybının önüne geçer.

Netfox Security

Acil Sağlık Alarmı

Netfox Security

Yaşanabilecek Olumsuzlukların Erkenden Önüne Geçin.
Tıbbi Alarm Sistemi, acil tıbbi müdahaleye ihtiyacınız olduğu durumlarda kullanılan kurtarıcı bir güvenlik sistemidir. Özellikle ağır hasta ve yaşlı insanların yaşayacağı ani sağlık sorunlarında meydana gelebilecek olumsuzlukların erkenden önüne geçmeyi mümkün hale getirir.
 

Adresinizi Söylemenize Dahi Gerek Yok!
İstenildiği takdirde uzaktan kumanda ile de aktif hale getirilebilen Tıbbi Alarm Sistemi sayesinde acil sağlık müdahalesi ya da ambulans gerektiren durumlarda, acil durum çağrısı alınır alınmaz kısa sürede içerisinde evinize ambulans yönlendirilir.

Yangın Alarmı

Erken Müdahale ile Tehlikelerden Kurtulun.
Neden ve nasıl olduğu anlaşılmayan bir yangın can ve mal kayıplarına sebep olarak ciddi sorunlar yaratabilir. Yangın Alarmı, meydana gelebilecek gaz zehirlenmesi veya yangın tehlikesine karşı erken müdahale etmenizi sağlar.
 

Hassas Dedektörler Felaketlere Karşı Sevdiklerinizi Korur.
Hassas dedektörler, ani ısı değişimlerini hızlıca algılar ve işyerinizde olmasanız bile müdahale edemeyeceğiniz felaketlerin kolayca farkına varmanızı sağlayarak tehlikeli durumların önüne geçmeyi olanaklı hale getirir. Yangın Alarmı, hızlı müdahale etme özelliği ile evinizi ve sevdiklerinizi korur.

Netfox Security

Gaz Kaçağı Alarmı

Netfox Security

Gaz Kaçağını Tehlikeli Bir Duruma Dönüşmeden Tespit Edin.
İşyerlerinde yeteri kadar tedbir alınamayan gaz kaçakları; baş ağrısı, mide bulantısı gibi belirtiler fark edilmediği takdirde zehirlenme veya can kaybına sebep olabilir. Gaz Kaçağı Alarmı sayesinde tehlikeyi anında tespit ederek hızlıca önleminizi alabilirsiniz.
 

Endişelerinizden Kurtulun.
Dedektörler, evinizde bir gaz kaçağı oluşması durumunda kısa sürede fark eder ve alarm merkezine ulaşan sinyaller sayesinde güvenlik birimlerine bilgi vererek tehlikeli duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Su Baskını Alarmı

İşyerinizde Meydana Gelen Su Baskınlarını Başkalarından Öğrenmeyin.
Su baskını alarmı, işyerinizde meydana gelebilecek herhangi bir su baskınına en hızlı şekilde müdahale etmenizi sağlar. Mobilya ve diğer eşyalarınızın sudan zarar görmesini engeller ve su kaybının önüne geçilmesini sağlar.

Erken Uyarı Sistemi Sayesinde En Hızlı Şekilde Müdahale Sağlar.
Can sıkıcı sonuçlara sebep olabilecek su baskınlarını en hızlı şekilde tespit ederek önlem almanızı ve oluşabilecek sorunlara en hızlı şekilde müdahale etmenizi sağlar.

Netfox Security

Kamera Sistemleri

Netfox Security

Sevdiklerinizi Güvende Tutun.
Günümüzde hırsızlık ve sosyal suçların artışı insanlarda güvensiz bir ortam oluşturmuştur ve kamera güvenlik sistemlerini zorunlu hale getirmiştir. Çocuğunu evde bir başkasıyla bırakmak durumundaki bir anne, yabancı tehditlerden endişelenen veya evinin veya işyerinin güvende olduğunu kontrol etmek isteyen biri için kamera sistemleri pratik ve kolay bir çözümdür.
 

Aklınız İşyerinizde Kalmasın.
Kamera sistemleri, işyeriniz veya çevresinde yaşanacak herhangi bir hırsızlığa karşı caydırıcı bir özelliğe sahiptir. Yaşanabilecek herhangi tehlikeli bir durumun önceden farkına varmanızı sağlayarak yaşanabilecek can ve mal kayıplarını önler.

 
 
 
 
 
 
 
 

Netfox Security

Netfox'u Seçmeniz için 4 Güçlü Neden !

Netfox Security
Netfox

14 Yıllık Güven

Güvenliği, güvenilirliği, tecrübesi, bayi ağı ve fiyat ayrıcalıklarıya; Netfox’u tercih etmek için çok fazla nedeniniz var.
Netfox Security
Netfox

TL Üzerinden Fiyatlandırma

Güvenliği, güvenilirliği, tecrübesi, bayi ağı ve fiyat ayrıcalıklarıya; Netfox’u tercih etmek için çok fazla nedeniniz var.

Netfox Security
Netfox

Türkiye Genelinde Hizmet

Güvenliği, güvenilirliği, tecrübesi, bayi ağı ve fiyat ayrıcalıklarıya; Netfox’u tercih etmek için çok fazla nedeniniz var.
Netfox Security
Netfox

En İyi Fiyat

Güvenliği, güvenilirliği, tecrübesi, bayi ağı ve fiyat ayrıcalıklarıya; Netfox’u tercih etmek için çok fazla nedeniniz var.

Netfox’u tercih etmek için çok fazla nedeniniz var. 444 0 732

 

Kendi Sistemini Tasarla

  • Uzmanlarımızın hazırladığı soruları yanıtlayarak sizin için en uygun alarm sistemini görebilir ve size özel tekliflerimiziden yararlanabilirsiniz.
Şimdi Tasarla

Netfox Security

Referanslar